DZIAŁ SPRZEDAŻY

    71 722 33 38     

 

Agnieszka Lachowska
Specjalista ds. sprzedaży

Tel: +48 71 78 14 445 w. 21
fax: +48 71 394 36 34
mail: alachowska@aner.com.pl

Magdalena Maśluk
Specjalista ds. sprzedaży

Tel: +48 71 78 14 445 w. 22
fax: +48 71 394 36 34
mail: biuro@aner.com.pl

Anna Potrząsaj
Asystentka działu sprzedaży

Tel: +48 71 78 14 445 w. 23
fax: +48 71 394 36 34
mail: apotrzasaj@aner.com.pl

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

Elżbieta Kaparnik
Kierownik działu handlowego i zaopatrzenia

Tel: +48 71 78 14 445 w. 27
fax: +48 71 394 36 34

mail: ekaparnik@aner.com.pl

 

Dominik Śleziak
Specjalista ds. handlu

Tel: +48 71 78 14 445 w. 25
fax: +48 71 394 36 34
kom: +48 502 211 807
mail: dsleziak@aner.com.pl

 

Katarzyna Michalewicz
Specjalista ds. handlu

Tel: +48 71 78 14 445 w. 26
fax: +48 71 394 36 34
kom: +48 607 751 016
mail: handlowy@aner.com.pl

Łucja Tomczyk
Specjalista ds. handlu

Tel: +48 71 78 14 445 w. 29
fax: +48 71 394 36 34
kom: +48 511 768 973
mail: ltomczyk@aner.com.pl

Mirosław Tekieli
Specjalista ds. handlu

Tel: +48 71 78 14 445 w. 32
fax: +48 71 394 36 34
kom: +48 508 917 631 
mail: mtekieli@aner.com.pl

Małgorzata Lipska
Specjalista ds. handlu

Tel: +48 71 78 14 445 w. 24
fax: +48 71 394 36 34
kom: +48 508 917 621
mail: mlipska@aner.com.pl

Julita Kolbus
Specjalista ds. handlu

Tel: +48 71 78 14 445 w. 38
fax: +48 71 394 36 34
kom: +48 504 441 927
mail: jkolbus@aner.com.pl

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij